Laserowe usuwanie żylaków

Laseroterapia działa lepiej niż pianka do większych żył, jako wskaźnik sukcesu dla zabiegów pianki pogarsza się wraz ze wzrostem wielkości żyłę, McMullen powiedział. Jednak operacja może być najlepszym wyborem dla pacjentów wcześniej żył procedur lub masz problemy anatomiczne, takie jak żył w bliskiej odległości od skóry lub jest większy niż trzy czwarte cala (20 mm) w średnicy, powiedział.

Tradycyjnie, operacja znana jako “stripping żyły” została przeprowadzona w celu usunięcia żylaków. Ta procedura polega na wykonaniu nacięcia w małych i fizycznie pociągnięcie żyły z organizmu. Jednak nowsze technologie zostały opracowane w celu usunięcia żylaków za pomocą minimalnych lub nieinwazyjnych procedur. Zabieg jest nieinwazyjny nonsurgical i nie wymaga narzędzi lub sprzętu, które tną skórę lub fizycznie dostają się do organizmu. Minimalnie inwazyjne procedury wykonywane są poprzez małe nacięcie w skórze.

Będziesz jawie podczas całej procedury. Lekarz będzie wykorzystywać ultradźwięki wizualizację żyłę, a twoja noga zostanie oczyszczone i zdrętwiała z miejscowym znieczuleniu. Możesz czuć lekki nacisk, gdy cewnik jest włożona lub drobne pieczenie czy obliteracji roztwór jest wstrzykiwany do żyły. Jeśli stosowane są lasery, będziesz zobowiązany do noszenia okularów ochronnych w trakcie procedury. Zamknięcie żyły, czy to z radiową lub lasera, nie powinny być bolesne.

Nogi mogą być owinięte bandażami do kontroli obrzęk i krwawienie. Te opaski, konieczne może być noszony przez kilka dni. Należy zaplanować na posiadanie przyjaciel lub krewny odwiezie Cię do domu po zabiegu, a być może zalecić unikanie forsownych ćwiczeń na tydzień lub dwa po. Paracetamol, takich jak Tylenol, może być zalecane dla żadnego dyskomfortu, ale należy unikać wszelkich przeciwbólowe, które mogą zakłócać krzepliwość krwi, takich jak aspiryna czy ibuprofen.

Dodatkowo, lekarz może mieć unikać gorących kąpieli lub wiry następujące procedury. Zalecane są chłodne kąpiele lub prysznice gąbka z mydłem i ciepłą wodą.

EVLA

EVLA to nowa metoda leczenia żylaków bez zabiegu. Zamiast wiązania i usuwania zaburzenia żyły y są ogrzewane za pomocą lasera. Ciepło zabija ścian żył, a ciało to oczywiście pochłania martwą tkankę i nieprawidłowe żyły są niszczone. może to być przeprowadzone w prosty zabieg pokoju, zamiast na sali operacyjnej.

Włókno lasera przechodzi się cewnik więc jego wierzchołek leży w najwyższym punkcie być ogrzewany (zwykle jest to pachwina zagnieceń). Duża ilość lokalnego znieczulenia rozwiązanie jest wtryskiwany wokół żyły przez wiele drobnych ukłuć igłą. Wszyscy pracownicy i pacjent umieścić na specyfikację bezpieczeństwa lasera jako środek ostrożności. Laser jest następnie zwolniony i rozebrany żyły przez około 5 minut. usłyszysz brzęczyk ostrzegawczy dźwięk i może zapach lub smak spalania, ale nie czuje żadnego bólu. Jeśli masz obie nogi traktowane proces jest powtarzany na drugiej nodze. Laser oraz cewnik usuwa się, a igła do nakłuwania obejmuje małą opatrunku.

Zabieg trwa około 20-30 minut na nodze. Można również niektóre skleroterapia piankowa lub niektóre avulsions podejmowane i pończocha uciskowa jest następnie wprowadzone.

Wkrótce po zabiegu będziesz mógł do domu. Wskazane jest, aby nie jechać, ale skorzystać z transportu publicznego, pieszo lub mieć przyjaciela jeździć. Będziesz musiał nosić pończochy na okres do dwóch tygodni, a otrzymasz wskazówki o tym, jak się kąpać. Powinieneś być w stanie wrócić do pracy od razu i dostać się na większości normalnych zajęć.

Nie można pływać lub dostać nogi mokre w okresie, w którym zostali poinformowani nosić pończochy. Większość pacjentów występują odczucie dokręcania wzdłuż leczonego żyły i kilka z bólu w tym zakresie około 5 dni, lecz zwykle jest to łagodny. Normalne leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen jest zwykle wystarczające, aby je zwolnić.

Większość laserów stosowanych do EVLA są prawie identyczne. Niektórzy twierdzą, że nowe typy powoduje mniej bólu niż standardowe lasery. Nie wydaje się być w tym trochę prawdy, choć stopień bólu odczuwanego przez większość pacjentów ze standardowymi laserami jest minimalne i łatwo tolerowany. Nowe lasery nie zostały poddane takiej samej rozległe badania kliniczne i dlatego nie wiemy na pewno, czy będą równie skuteczne, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Laserowe Usuwanie Żylaków Cena, Laserowe Operacje Żylaków Cennik, Ile Kosztuje Laserowe Usuwanie Żylaków, Laserowe Leczenie Żylaków Cena, Usuwanie Żylaków Poznań, Usuwanie Żylaków Nfz, Laserowe Usunięcie Żylaków, Opinie, Forum, Łódź, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Opole, Na Nfz, Gdynia, Leczenie Żylaków Laserem Cennik, Usuwanie Żylaków Laserem Cena, Operacja Żylaków Laserem, Żylaki Usuwanie Laserem Cena, Metodą Laserową Evlt, Żylaki Laserowo Forum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *