Zamrażanie żylaków kończyn dolnych

Czy to, aby zatrzymać i zniszczyć komórki tłuszczowe w brzuchu, gładkie zmarszczek na twarzy, czy zlikwidować pajączki, krioterapia – zabiegi, które używają ekstremalnie niskich temperatur – rewolucjonizuje spektrum procedur Antiaging.

Bezoperacyjne leczenie żylaków

Kriochirurgia jest leczenie żylaków, które będą zatrudniać cryoprobe wprowadzony w chorej żyły. Sonda może być zamrożona i żyły odpiszczelowej można usunąć całkowicie lub częściowo.

Żylaki są powiększonymi żyły, które zazwyczaj występują na nogi, ale może być widoczne w innych częściach ciała, jak również.

Zamrażanie żylaków kończyn dolnych jest uważany wariant żyły odpędzania. Procedura jest chirurgiczne i będzie przeprowadzone z zastosowaniem sondy. Sonda zostaną wprowadzone w żyły odpiszczelowej, a następnie chirurg będzie miał zastosowanie zarówno NO2 lub CO2 i zamrozić żyły w temperaturze około minus 85 stopni. Gdy żyła jest zatrzymany, żyła może być całkowicie lub częściowo usunięte.

Procedura ta jest podobna do żyły usuwania, ale w przypadku crysurgery, dodatkowy dalszy nacięcie w celu usunięcia z kolumny odpędowej nie jest potrzebne.

Zamrażanie jest zabiegiem bezpiecznym, niż stripping żyły, ale nadal mogą mieć kilka zagrożeń i powikłań, w tym:

 • Uszkodzenie pobliskich tkanek skóry zdrowia
 • Zakrzepica żył głębokich
 • Zatory
 • Zakażenia i inne infekcje ran

Jednak, kriochirurgii jest minimalnie inwazyjny zabieg, który spowoduje minimalny ból i dyskomfort. Operacja spowoduje minimalne blizny, które będą mniej widoczne niż w przypadku żył odpędzania. Po kriochirurgii pacjent doświadczy zaczerwienienie i obrzęk; Blistry mogą również pojawić się w obszarze wewnętrznym. Leki przeciwbólowe będą zalecane w celu złagodzenia bólu, który nastąpi po zabiegu.

Chirurdzy popełnił jeden nacięcie w pachwinie i poddano ligacji i podzielono ujścia żyły odpiszczelowej z żyły udowej. Ta część procedury jest nazywany “podwiązanie” i jest “częścią podwiązanie podwiązanie i procedury usuwania”. Następnym krokiem było usunięcie żyły odpiszczelowej ze sztywną cryoprobe stosując znieczulenie tumescent.

W celu zmniejszenia prawdopodobieństwa tworzenia nowych naczyń (koniec awarii) w pachwiny i ud bliższy kikuta podwiązaniu żyły odpiszczelowej potraktowano zamrażanie.

Żylnej krioterapia zaleca się wyeliminowanie żylaków częściowo lub całkowicie przez pomocą zabiegu chirurgicznego. Zabieg ten jest realną alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych eliminacji żylaków. Żylna krioterapia jest zalecany w leczeniu owrzodzeń żylaków.

Zalety zamrażanie żylaków kończyn dolnych

 • Czas potrzebny do odzyskania jest krótki.
 • Dyskomfort czułem podczas i po interwencji jest minimalne.
 • Uczucie bólu jest bardzo mały ze względu na fakt, że jest minimalnie inwazyjne procedury.
 • Procedura ta jest w stanie zapewnić wysoką dokładność interwencji dla wyeliminowania żylaków.
 • Toleruje skóra interwencja bardzo dobrze, a ze względu na fakt, że nie ma potrzeby tworzenia dużego nacięcia, jak w przypadku tradycyjnych żylaków próżnych operacji eliminacji efekt estetyczny jest oczywiste.
 • Procedura charakteryzuje się brakiem późniejszego krwawienia oraz powikłań po operacji, które mogą pojawić się przy użyciu innych technik eliminacji.
 • Ryzyko blizn jest minimalne.
 • Łatwość obchodzenia się z ciekłego azotu jest Dodatkową zaletą tej interwencji.
 • Krioterapia jest najbardziej zaawansowaną formą mechanik eliminacji żylaków.
 • Środek znieczulający stosowany w tej procedurze jest lokalna.

Po przejściu żylnych u pacjentów krioterapii nie są wymagane na pobyt w szpitalu. Jest to przede wszystkim spowodowane faktem, że eliminacja żylaków ma minimalny wpływ na otaczające obszary interwencji. Interwencja nie powoduje uzyskania widocznych blizn, gdyż prawie osiągnie się 2-3 mm szerokości.

Proces krioterapia może spowodować lokalnie doświadcza zaczerwienienie i obrzęk. Jest to całkowicie naturalne i dyskomfort, który pojawia mogą być zmniejszone poprzez stosowanie przepisanych lekarstw.

Cryotherapeutic metoda eliminacji żylaków korzystne jest tradycyjną metodą usuwania z powodu niższej cenie możliwych powikłań i lepszych wyników kosmetycznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *