Żylaki nóg leczenie domowe

Krok 1: Zmniejszenie presji na żyłach

Aby pozbyć się żylaków naturalnie, trzeba najpierw zmniejszyć ciśnienie w żyłach. Twoje żyły, zwłaszcza w nogach, trzeba pompować krew “pod górę” do serca, wbrew grawitacji. Jeśli mają skłonność do żylaków, ta dodatkowa praca na dolnej części ciała może spowodować twoje żyły, aby powiększyć.

odpowiednie ćwiczenia

Niektóre sporty nie są zalecane ze względu na ich wpływ na nogach. Krótkie wpływ może zablokować przepływ krwi i zwiększać presję na swoich żyłach.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz kontynuować uprawiania sportów, które nie są zalecane, upewnij się nosić pończochy kompresji i wzmacniają swoje żyły z odpowiednimi dodatkami.

Inne sporty, takie jak jazda na nartach, nie są zalecane, ponieważ buty unieruchomienia nogi i zapobiec mięśni łydki od pompowanie krwi z powrotem do góry.

Zaleca Basen, w szybkim tempie spacery, jazda na rowerze, tai chi, joga i rozciąganie
Nie zaleca się Narciarstwo i narty wodne, squash, tenis, piłka nożna, podnoszenie ciężarów, boks, karate, judo, taekwondo, Stairmaster bieganie

Nosić odpowiednią parę butów

Buty mogą mieć decydujące znaczenie. Spójrz na buty, które mają niskie leczy. Noszenie na niskim obcasie buty rzeczywiście pomaga dźwięk mięśni łydki, promując lepsze krążenie w nogach. Niektóre nowe buty, sprzedawany do kobiet, które chcą poprawić wygląd swoich nóg i pośladków podczas chodzenia, są również pomocne dla każdego, kto chce pozbyć się żylaków naturalny.

Teraz, gdy mówimy o ubraniach, nie noszą żadnej bielizny lub spodnie, które są obcisłe w talii lub w pachwinie. To działa jak opaski, która ogranicza przepływ krwi i może zwiększać ryzyko wystąpienia żylaków.

Kontroluj swoją wagę ciała

Nadwaga jest kolejnym czynnikiem ryzyka, które mogą ewentualnie zmienia się odsetek osób, które będą rozwijać żylaki i pajączki. Poprzez utrzymanie masy ciała w dół do poziomu opanowania i utrzymania zdrowej diety i regularne ćwiczenia, będzie w stanie utrzymać ciśnienie w żyłach do minimum.

Pić tyle wody przez cały dzień

Picie wody pomaga zmiękczyć stolec. Po przejechaniu stolec łatwiej umieścić mniejsze obciążenie żyłach nóg, które będą również zapobiec hemoroidy. Dodatkowo, woda pitna jest doskonałym sposobem, aby schudnąć i rzucić tych dodatkowych funtów.

Krok 2: Wzmocnienie ścian żył

Naturalne suplementy

Najlepszym i jedynym sprawdzonym sposobem na wzmocnienie twoich żyłach jest z naturalnych suplementów. Niektóre specyficzne zioła i ekstrakty owocowe okazały się bezpieczne w leczeniu i zapobieganiu żylaki.

>>Naturalne suplementy na żylaki nóg

Unikać ciepła, trzymaj nogi na zimno

Jeden jedyny raz w ciągu dnia, że mogę wstać bez pończocha uciskowa i nie czuć żadnego bólu lub obrzęk w nogach kiedy biorę zimny prysznic. Jest to jeden z najlepszych naturalnych środków żylaków można używać, bo zimno powoduje zwężenie żył powierzchownych, poprzez bezpośrednią stymulację mięśni gładkich podszewka tych statków. To jest ogólnie prosty zabieg zrobić w swoim własnym domu.


żylaki leczenie naturalne, żylaki nóg w młodym wieku, jak leczyć żylaki domowym sposobem, usunac zylaki, jak zamaskować żylaki na nogach, zatuszować żylaki, jak wyglądają żylaki, jak uniknąć żylaków na nogach, jak ukryć żylaki na nogach, jak uniknac zylakow, domowe sposoby na żylaki nóg, żylaki domowe sposoby leczenia, forum, widoczne żyły na nogach leczenie, żyły przyczyny, domowy sposób na żylaki